| Brand | DP |
|---|---|
| Manufacturer | DP Mart India PVT LTD |
| Item part number | Conceal Light Box |
| Number Of Items | 1 |
| Material | Iron |
| Wieght | 150g |
| Country of Origin | India |
| Brand | DP |
|---|---|
| Manufacturer | DP Mart India PVT LTD |
| Item part number | Conceal Light Box |
| Number Of Items | 1 |
| Material | Iron |
| Wieght | 125g |
| Country of Origin | India |
| Brand | DP |
|---|---|
| Manufacturer | DP Mart India PVT LTD |
| Item part number | Conceal Light Box |
| Number Of Items | 1 |
| Material | Iron |
| Wieght | 160g |
| Country of Origin | India |
| Brand | DP |
|---|---|
| Manufacturer | DP Mart India PVT LTD |
| Item part number | Conceal Light Box |
| Number Of Items | 1 |
| Material | Iron |
| Wieght | 200g |
| Country of Origin | India |
| Brand | DP |
|---|---|
| Manufacturer | DP Mart India PVT LTD |
| Item part number | Conceal Light Box |
| Number Of Items | 1 |
| Material | Iron |
| Wieght | 140g |
| Country of Origin | India |
| Brand | DP |
|---|---|
| Manufacturer | DP Mart India PVT LTD |
| Item part number | Conceal Light Box |
| Number Of Items | 1 |
| Material | Iron |
| Wieght | 175g |
| Country of Origin | India |
| Brand | DP |
|---|---|
| Manufacturer | DP Mart India PVT LTD |
| Item part number | Conceal Light Box |
| Number Of Items | 1 |
| Material | Iron |
| Wieght | 225g |
| Country of Origin | India |
seller specifications for the DP Plastic Conceal Box White 150g:
seller specifications for the DP Plastic Conceal Box Black 150g:
Explore our range of conceal boxes for neat and secure electrical installations. Perfect for hiding wiring connections and maintaining a tidy appearance. Shop now!"
We use cookies to improve user experience, and analyze website traffic. For these reasons, we may share your site usage data with our analytics partners. By continuing to the site, you consent to store on your device all the technologies described in our cookie policy. Here is the the cookie policy