Type at least 3 characters.
| Min Quantity | Wholesale Prices | |
|---|---|---|
| 10 | ₹745 | |
| 5 | ₹785 |
Affiliate Commission : ₹43.55 (5.00%)
Replace a broken or damaged Apple MagSafe-1 45W L-shape pin adapter with this brand new Techie 45W MagSafe adapter. This part includes an AC adapter with AC outlet prongs attached.
| Brand: | Apple |
|---|---|
| Seller SKU: | LA-260 |
| Condition: | New |
| Origin: | China |
| Availability: | In Stock |
| Minimum order quantity: | 1 |
| Shipping weight: | 500.00 g |
| Date first listed on DP MART : | Jul 31, 2025 |
| Brand | Apple |
|---|---|
| Amps | 3.05A |
| Volts | 14.85V |
| Watts | 45W |
| Pin Size | L shape Safety & ComplianceSafety Features
Certifications
|
Mohammad Saif Verified Purchase | 1 month ago
Quick shipping and product is genuine. Recommended.
Santanu naskar Verified Purchase | 2 months ago
Value for money. Works flawlessly.
shani Verified Purchase | 2 months ago
Loved it! Will definitely order again from this shop.
sanjar kumar Verified Purchase | 3 months ago
Fast delivery and well packaged. Satisfied with the purchase.
Sahaalam mia Verified Purchase | 3 months ago
Value for money. Works flawlessly.
No reviews
We use cookies to improve user experience, and analyze website traffic. For these reasons, we may share your site usage data with our analytics partners. By continuing to the site, you consent to store on your device all the technologies described in our cookie policy. Here is the the cookie policy