Type at least 3 characters.
| Min Quantity | Wholesale Prices | |
|---|---|---|
| 50 | ₹150 | |
| 25 | ₹155 | |
| 10 | ₹160 |
Affiliate Commission : ₹8.80 (5.00%)
1. Do you want to be in the romantic starry sky if you want to open the door?
Selecting lightworld's starry starlight allows you to set the Galaxy projector's
automatic power-on time in WiFi mode to let you push the door into the galaxy!
2. The skylights have six-color changing water waves. You can choose your
favorite lights according to your preferences or use breathing lights to make
the sky full of changes, allowing you to enjoy a romantic date with your lover
in the gorgeous night sky.
3. lightworld's night sky projector can be set to automatically shut down in WiFi
mode, or automatically shut down after shining for 4 hours in manual mode,
allowing you to fall asleep in the galaxy, wake up in the sun, and get a comfortable sleep.
| Model number: | Kingkong Led Light 28W |
|---|---|
| Seller SKU: | Ank-24 |
| Condition: | New |
| Origin: | India |
| Availability: | In Stock |
| Minimum order quantity: | 1 |
| Shipping weight: | 520.00 g |
| Date first listed on DP MART : | Jan 17, 2023 |
| Product dimensions | 8.6D x 15.9W x 17.8H centimetres |
| Light source type | LED |
Hari Verified Purchase | 2 weeks ago
Quality is good, packaging could be better though.
Makhesh Verified Purchase | 3 weeks ago
Quick shipping and product is genuine. Recommended.
Evesh Tripura Verified Purchase | 2 months ago
Works as expected. Happy with my order.
karthik Verified Purchase | 3 months ago
Loved it! Will definitely order again from this shop.
No reviews
We use cookies to improve user experience, and analyze website traffic. For these reasons, we may share your site usage data with our analytics partners. By continuing to the site, you consent to store on your device all the technologies described in our cookie policy. Here is the the cookie policy