Type at least 3 characters.
A
| Model number: | Mirror Light 12W |
|---|---|
| Seller SKU: | Oxylight-01 |
| Condition: | New |
| Origin: | India |
| Availability: | In Stock |
| Minimum order quantity: | 1 |
| Shipping weight: | 800.00 g |
| Date first listed on DP MART : | Feb 11, 2023 |
| Colour | White, White |
| Material | Aluminium |
| Style | Modern |
| Light fixture form | Picture |
| Room Type | Home Office, Home |
| Product Dimensions | 30L x 14W x 5H Centimeters |
| Power Source | Electric |
| Installation Type | Flush Mount |
| Special Feature | Energy Saver, Flexible |
lol red Verified Purchase | 4 weeks ago
Good quality for the price. Will buy again.
KHAIDEM MEITEI Verified Purchase | 1 month ago
Good customer service and fast resolution of my queries.
Chidambara Verified Purchase | 2 months ago
Satisfactory purchase. Meets my requirements.
fayzee vids Verified Purchase | 2 months ago
Product matches the description. No complaints so far.
COB Lights
No reviews
We use cookies to improve user experience, and analyze website traffic. For these reasons, we may share your site usage data with our analytics partners. By continuing to the site, you consent to store on your device all the technologies described in our cookie policy. Here is the the cookie policy