Type at least 3 characters.
Very easy to install. Provides plenty of clean white light. Very nice quality, The LED light is really a great level for tasks. Light color is super. Very white light. Not too cool or too warm. Good Fixture.
| Brand: | DP |
|---|---|
| Model number: | 150W |
| Seller SKU: | Uma-85 |
| Condition: | New |
| Manufacturer: | DP. |
| Origin: | India |
| Availability: | In Stock |
| Minimum order quantity: | 1 |
| Shipping weight: | 4100.00 g |
| Date first listed on DP MART : | Feb 21, 2023 |
| Brand | DP |
| Colour | Positive White |
| Room type | Garden |
| Shade material | Glas |
| Item weight | 4100 g |
Sunaina Kumari Verified Purchase | 1 month ago
Better than I expected for this price range.
Dev Tiwari Verified Purchase | 1 month ago
Nice product, good finish and build quality.
9878958178 Verified Purchase | 2 months ago
Loved it! Will definitely order again from this shop.
Aman Verified Purchase | 2 months ago
Nice product, good finish and build quality.
Eati Sinha Verified Purchase | 2 months ago
Satisfactory purchase. Meets my requirements.
Dhanraj yadav Verified Purchase | 3 months ago
Works as expected. Happy with my order.
No reviews
We use cookies to improve user experience, and analyze website traffic. For these reasons, we may share your site usage data with our analytics partners. By continuing to the site, you consent to store on your device all the technologies described in our cookie policy. Here is the the cookie policy