Type at least 3 characters.
| Min Quantity | Wholesale Prices | |
|---|---|---|
| 10 | ₹745 | |
| 5 | ₹785 |
Affiliate Commission : ₹43.50 (5.00%)
Perfectly compatible T-shape MagSafe 2 AC adapter made from high quality materials for MacBook Air 11-Inch and 13-Inch.This part includes an adapter with outlet prongs attached
| Brand: | Apple |
|---|---|
| Seller SKU: | LA-250 |
| Condition: | New |
| Origin: | China |
| Availability: | In Stock |
| Minimum order quantity: | 1 |
| Shipping weight: | 300.00 g |
| Date first listed on DP MART : | Jul 30, 2025 |
| Watts | 45W |
|---|---|
| Volts | 14.85V |
| Amps | 3.05A |
| Pin Size | T SHAPE |
| Condition | New |
| Warranty | 6 months |
| Brand | Apple |
Rakesh kohli Verified Purchase | 2 months ago
Product matches the description. No complaints so far.
Dinesh Rajurkar Verified Purchase | 2 months ago
Value for money. Works flawlessly.
yuvaraj Verified Purchase | 3 months ago
Better than I expected for this price range.
Rajeev Verified Purchase | 3 months ago
Works as expected. Happy with my order.
DANISH ALI Verified Purchase | 3 months ago
Satisfactory purchase. Meets my requirements.
No reviews
We use cookies to improve user experience, and analyze website traffic. For these reasons, we may share your site usage data with our analytics partners. By continuing to the site, you consent to store on your device all the technologies described in our cookie policy. Here is the the cookie policy