Type at least 3 characters.
| Colour | Black |
| Shape | Square |
| Material | Others |
| Light Source Type | Led |
| Power Source | Corded Electric |
| Brand | DP |
| Colour | NATURAL WHITE 6K/ WAR6M-WHITE 3K/ WHITE 4K |
| Material | PVC |
| Power and Plug Description | Corded-electric |
| Light Source Type | LED |
| Finish Type | Powder Coated |
| Voltage | 220 Volts (AC) |
| Light Colour | Warm White |
| Shape | Round |
| Wattage | 12 Watt Hours |
| Colour | Cool White |
| Material | Aluminium Frame |
| Style | Modern |
| Light fixture form | Ceiling |
| Room Type | Recessed Ceiling Down Lighting in indoor areas in homes, offices, commerical spaces etc. |
| Product Dimensions | 60L x 60W x 20H Centimeters |
| Specific Uses | Home |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Power and Plug Description | Corded Electric |
| Colour | Cool White |
| Material | Aluminium Frame |
| Style | Modern |
| Light fixture form | Ceiling |
| Room Type | Recessed Ceiling Down Lighting in indoor areas in homes, offices, commerical spaces etc. |
| Product Dimensions | 595mm X 595mm |
| Specific Uses | Home |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Power and Plug Description | Corded Electric |
About this item
|
| Brand | DP |
| Colour | Positive White |
| Room type | Garden |
| Shade material | Glas |
| Item weight | 2000 g |
| Colour | White |
| Material | Aluminium |
| Style | Industrial |
| Light fixture form | Floodlight |
| Room Type | Outdoor |
| Specific Uses For Product | Garden |
| Indoor/Outdoor Usage | Outdoor |
| Power Source | AC |
| Installation Type | Flush Mount |
| Colour | Black |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Light Source Type | Led |
| Power Source | Corded Electric |
| Light Fixture Flood Light |
| Brand | DP |
| Colour | Black |
| Style | Modern |
| Power Source | Corded Electric |
| Installation Type | Flush Mount |
| Special Feature | Waterproof |
| Light Source Type | LED |
| Embellishment | Waterproof |
| Number of Items | 1 |
| Brand | DP |
| Colour | NATURAL WHITE 6K/ WAR6M-WHITE 3K/ WHITE 4K |
| Material | PVC |
| Power and Plug Description | Corded-electric |
| Light Source Type | LED |
| Finish Type | Powder Coated |
| Voltage | 220 Volts (AC) |
| Light Colour | Warm White |
| Shape | Round |
| Wattage | 8 Watt Hours |
| Colour | Black |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Light Source Type | Led |
| Power Source | Corded Electric |
| Light Fixture Flood Light |
| Brand | DP |
| Colour | White |
| Material | Alloy Steel |
| Style | Mission |
| Light fixture form | Floodlight |
| Room Type | Outdoor, Street, Home |
| Specific Uses For Product | Balcony |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Power Source | Corded Electric |
| Installation Type | Flush Mount |
| Brand | DP |
| Colour | NATURAL WHITE 6K/ WAR6M-WHITE 3K/ WHITE 4K |
| Material | PVC |
| Power and Plug Description | Corded-electric |
| Light Source Type | LED |
| Finish Type | Powder Coated |
| Voltage | 220 Volts (AC) |
| Light Colour | Warm White |
| Shape | Round |
| Wattage | 18 Watt Hours |
| Colour | Black |
| Shape | Square |
| Material | Others |
| Light Source Type | Led |
| Power Source | Corded Electric |
| Colour | Warm White |
| Material | Aluminium |
| Light fixture form | Floodlight |
| Room type | Garage |
| Colour | Black |
| Shape | Square |
| Material | Others |
| Light Source Type | Led |
| Power Source | Corded Electric |
We use cookies to improve user experience, and analyze website traffic. For these reasons, we may share your site usage data with our analytics partners. By continuing to the site, you consent to store on your device all the technologies described in our cookie policy. Here is the the cookie policy