Type at least 3 characters.
About this item
|
| Colour | Warm White |
| Material | Aluminium |
| Light fixture form | Floodlight |
| Room type | Garage |
| Colour | Black |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Light Source Type | Led |
| Power Source | Corded Electric |
| Light Fixture Flood Light |
| Brand | DP |
| Colour | NATURAL WHITE 6K/ WAR6M-WHITE 3K/ WHITE 4K |
| Material | PVC |
| Power and Plug Description | Corded-electric |
| Light Source Type | LED |
| Finish Type | Powder Coated |
| Voltage | 220 Volts (AC) |
| Light Colour | Warm White |
| Shape | Round |
| Wattage | 9 Watt Hours |
| Brand | DP |
| Colour | NATURAL WHITE 6K/ WAR6M-WHITE 3K/ WHITE 4K |
| Material | PVC |
| Power and Plug Description | Corded-electric |
| Light Source Type | LED |
| Finish Type | Powder Coated |
| Voltage | 220 Volts (AC) |
| Light Colour | Warm White |
| Shape | Round |
| Wattage | 12 Watt Hours |
| Brand | DP |
| Colour | White |
| Material | Alloy Steel |
| Style | Mission |
| Light fixture form | Floodlight |
| Room Type | Outdoor, Street, Home |
| Specific Uses For Product | Balcony |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor |
| Power Source | Corded Electric |
| Installation Type | Flush Mount |
| Colour | Warm White |
| Material | Aluminium |
| Light fixture form | Floodlight |
| Room type | Garage |
| Brand | DP |
| Colour | NATURAL WHITE 6K/ WAR6M-WHITE 3K/ WHITE 4K |
| Material | PVC |
| Power and Plug Description | Corded-electric |
| Light Source Type | LED |
| Finish Type | Powder Coated |
| Voltage | 220 Volts (AC) |
| Light Colour | Warm White |
| Shape | Round |
| Wattage | 9 Watt Hours |
| Brand | DP |
| Colour | Positive White |
| Room type | Garden |
| Shade material | Glas |
| Item weight | 2000 g |
| Colour | White |
| Shape | Square |
| Material | Aluminium Pressure Die Cast with rust proof powder coating |
| Finish Type | Polished |
| Light Source Type | LED |
| Brand | DP |
| Colour | Black |
| Style | Modern |
| Power Source | Corded Electric |
| Installation Type | Flush Mount |
| Special Feature | Waterproof |
| Light Source Type | LED |
| Embellishment | Waterproof |
| Number of Items | 1 |
| Colour | Black |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Light Source Type | Led |
| Power Source | Corded Electric |
| Light Fixture Flood Light |
| Colour | Black |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
| Light Source Type | Led |
| Power Source | Corded Electric |
| Light Fixture Flood Light |
| Colour | Black |
| Shape | Square |
| Material | Others |
| Light Source Type | Led |
| Power Source | Corded Electric |
| Colour | Black |
| Shape | Square |
| Material | Others |
| Light Source Type | Led |
| Power Source | Corded Electric |
| Colour | White |
| Material | Aluminium |
| Style | Industrial |
| Light fixture form | Floodlight |
| Room Type | Outdoor |
| Specific Uses For Product | Garden |
| Indoor/Outdoor Usage | Outdoor |
| Power Source | AC |
| Installation Type | Flush Mount |
We use cookies to improve user experience, and analyze website traffic. For these reasons, we may share your site usage data with our analytics partners. By continuing to the site, you consent to store on your device all the technologies described in our cookie policy. Here is the the cookie policy